Horváth István's profile picture

Horváth István

"Semmit ne erőltessünk...A lényeg, hogy minden megy magától ,és minden idővel bekövetkezik...Ha nem az életünkbe való, és mi mégis megtartjuk, akkor is ki fog esni egyszer, csak később...Ha oda ,való és elküldtük, úgyis visszatér! Nincs olyan, hogy jó ,vagy rossz döntés. Aki az életünkbe való, az ott lesz, aki nem, az egyszer eltűnik..a sors dönti el, hogy kik jönnek vagy épp mennek az életünkből,és kik azok akik majd maradnak..........."