István Bónusz's profile picture

István Bónusz

Si vis Pacem PARA BELLUM >>> "HA BÉKÉT AKARSZ, KÉSZÜLJ A HÁBORÚRA"

"A futball nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál."

"Lucha y Gana" >> "KÜZDJ ÉS NYERJ"

"Nulli facilius quam malo invenies parem" vagyis >>>

"Nincs,akinek párját ne találnád könnyebben,mint a gonosznak."

Nem vagyok egy bl győztes kibaszott gazdag csapat szurkolója, nem hobbiból, unaloműzésből járok ki és biztos 10 év múlva is mindenhol ott leszek. A világ egyik legnagyobb múltra tekintő klubjának szurkolok és rajtam kívül több millióan értik amikor azt mondom Ferencváros. Csapatom színeit, múltját,dicsőségét mindenhova magammal viszem, legyen ez akár egy szürke hétköznap vagy egy bajnoki döntő. Nem örülök annak amikor mocskolják kedvenc csapatomat, jobban örülök ha csak egyszerűen lefradistáznak. Büszkén gondolok Sárosira, Toldira, Albertre, Vargára és a többi legendára. Szeretem a zöld színt, a 9-es számot és az 1899-es dátumot. Az átlag ember azt mondja rám, fasiszta, rasszista bajkeverő huligán va

István Bónusz's profile picture

Favorites

There is no more content to load