zivot je pun iznenadjenja ne znas sta nosi dan a sta nosi noc .u zivotu dozivimo srecu tugu radost ocaj bitno je i lepo je znati da imas najboljeg druga i brata pored sebe lepo je znati da imas na koga da se oslonis jer samoca ni za koga nije dobra. . i zatto misli da ne bi umro nikad a zivi kao kad bi umro sutra I ZATO NAVALITE DEVOJKE