Eléggé érdekes személyiséggel rendelkezõ barátságos, törõdõ, és ismerkedni nagyon szeretõ élõlény vagyok...:P Mindenem a zene, a barátaim, szeretteim, meg a szórakozás...nameg persze elsõ sorban a családom. Ha jobban meg akarsz ismerni, rajta, élj a lehetõséggel! ;)