No reposts to display
When Henrietta Süli reposts shows or tracks they will be shown here
"Látom a jót,mégis a rosszat keresem." :D
Ha szeretsz valakit,soha ne bántsd meg őt, se szóval se tettel... Mert bár a szerető szív megbocsájt...DE SOHA NEM FELEJT...