Gyöngyi Gágos's profile picture

Gyöngyi Gágos

Van úgy hogy látjuk a fényt ,a remény sugarat.
Amikor kisüt a nap!
S ha beborul sötét lesz
Reszketek,néha fázom arra ébredek.
Szeretnék hirtelen megsemmisülni
Semmivé lenni
Most nem akarom ezt a világot
Se látni,se hallani,sem nem érezni.
Nem akarok tovább itt maradni.
A rab ki kitaposott ősvények útján,
Vonszolja végig láncát.
A rab ki nem szabad,kinek bűntetése az "egy élet"
Nevezzük így hogy élet.?
Törvények írják hogy mit tegyek
Hogy hogy éljem az életet
Szabályok sokasága vezérli testemet,lelkemet
Én nem szeretem ezt
Álom világban élek hol lelkem repdes,a testem tökéletes
És körbe vesz a szeretet
Szabadság kell nekem!
Igazán szabad akarok lenni azt híszem....
Gyöngyi

Gyöngyi Gágos's profile picture

No shows to display

When Gyöngyi Gágos adds shows they will be shown here