"Sosem adom fel,mindig megküzdök azért amit akarok és hogy elérjem a célom.A folytonos tervek állandó mozgásban tartanak!!Ha látom a célt és,hogy nincs hiába nagyon kitartó vagyok.A múlton nem rágódom, a hibáit szemelőt tartva alakítom a jövőt!!Az élet egy nagy kártyajáték,csak jól kell kijátszani a lapokat!!De az sem baj ha nálad az ütés joga!! "Sokan nem merünk belevágni az álmainkba és annak megvalósításába, mert félünk a rossz végzettől!!!! " Tudj szeretni!!-mert ha szeretsz valakit akkor teljes az életed!!"
"ÉN ÉLNI jöttem a földre és NEM LAKNI"