Hm...ami azt illeti egy teljesen egyszerű ember vagyok...átlagosnak nem mondanám magam...de ugyan úgy vannak jó és rossz tulajdonságaim mint bárki másnak...
Ne jelölj be csak azért mert láttál egyszer az utcán, főleg ha köszönni se tudsz!