Gábor Villás's profile picture

Gábor Villás

Leeerooooooy!!!

Mit is írjak... Jelenleg Londonban (UK) lakom, és Mexikói étteremben dolgozok... a többit, amit akartam írni, az fentebb megtalálod.
/ What can i write...I'm living in London (UK) and working in a mexican kitchen...what i still wanted to write here i already wrote it in the upper boxes..