Neved? : ha nem látnád ott van fent
Hol laksz? : otthon
Azon belül? : házban
És hol van az a ház? : pont a szomszéd mellett
Korod? : van
Mennyi? : 2010-ből levonsz 1995-öt
Hobbyd? : hülyének nézni másokat MEG TÉGED!!
Hogy vagy? : eddig jól voltam még meg nem jelentél
Hogy nézel ki? : Jobban kinéznék, még ki is esnék
Van píírszinged? : van
És hol? : a szekrényben
Tetoválásod van? : volt csak lemosódott :-)) zsuwíííííííí 4 ever!!! =)
Miért ez a neved? : hogy legyen mit kérdezned
Msn-ed van? : van
Jó de az msn címed mi? : nemmondommeg@eskesz.wtf
Hogyan öltözködsz? : ha késésben vagyok, akkor kénytelen vagyok gyorsan
Milyen pasik jönnek be? : akiknek kinyitom az ajtót
Van most valami kapcsolatod? : van persze, az Orange-nál
Miért ilyen nagy a pofád? : Hogy legyen mit kérdezned !!! :-))
Még valami kérdés?? *.*