Amit érdemes tud(notok)ni Rólam.
Imádom ha azt mondod:
Csíplek jó arc vagy. Ilyenkor eszembe jut mindíg. Már érdemes volt megszületnem hiszen van aki szeret. Mert ha valaki szeret az nagy szó mint tudjuk. És a mai világban a szeretet és az hogy szeretlek nem igen van jelen.
Node kérem. Most nem fogok magamról kisregényt írni mert pár sorból rohadtúl nem fogod az embert megismerni.
Aki ismer az tudja milyen vagyok aki meg nem az vagy megismer vagy továbblép. Rád van bízva:)
Szabadidős tevékenységeim:
Mivel korán kelek és ugymond sokat ( "sokat" ezt azok kedvéért akik irigykednek rám) melózom ezért ha hazaérek az első tehendőm hogy kockulok picit majd leteszem magam aludni.
Node ha netán még valamit szeretnél tudni rólam akkor dobj 1 üzit vagy mittudom én:DDDD
Örültem Neked hogy elolvastad.
További szép napot!