Pápa, Hungary

Sziasztok! Fáczán Dávid vagyok ( Dj Đéw)
Röviden annyit magamról hogy amit csinálok azt szeretem csinálni és nem a pénzért nem a sikerért hanem az emberekért!!!. Jó érzést azt látni mikor az emberek a te zenédre, mixedre tombolnak,jól érzik magukat.
Akiknek köszönhetem hogy idáig el jutottam és tartották bennem a lelket hogy sosem szabad fel adni, mindenki hibázik, gyakorlás teszi a mester ők nem mások mint Dj AtiX és John D.

MINDENKINEK JÓ SZÓRAKOZÁST ÉS JÓ ZENE HALLGATÁST KÍVÁNOK AKI HALLGATJA A MIXEIM Dj Đéw ;)