gonda vagyok, gondba vagyok,akkor jó ha szárnyalhatok. repkednék én ágról ágra, földtől égig fel ugrálva.baj csak az ,hogy nincsen szárnyam, a lábam meg ne ugráljon.....ennyi lenne most a gondom, gonda vagyok azért mondom.
eleven gyermeke nememnek, de szeretet lelkemben heves, nekem kellenek a percek , mert veletek lehetek....