Właśnie zostałam mamą. Moja córeczka nazywa się Alicja i jest chora na atopowe zapalenie skóry. Musiałam się zapoznać z http://www.eloderm.pl/artykul/20,azs-u-niemowlat.html . Mam nadzieję, że u niej przebieg tej choroby będzie bardzo łagodny oraz nie będzie miała w przyszłości z nią do czynienia.