….(¯`v´¯)….. ·.¸.·´…¸.·´.. (☻//▌♥♥/ \ …..h8ela na me sunnefo na m'odigei to ageri gia na fusiksei mia bradua konta sou na me ferei....
djkonstantinos
4
Share
Add To
350
3:52:47