Tisztelettel jelentem, a múltam rosszabbik részét lezártnak tekintem. Ennek örömére küldöm ennek a számnak az elejét H Tibornak. 2:08-tól Pedig T Irisznek. Fogadjátok annyi szeretettel, amennyivel én gondolok rátok! : D
http://www.youtube.com/watch?v=h9zdbJ3ePhs

Favorites

There is no more content to load