No reposts to display
When Szilágyi Ottó reposts shows or tracks they will be shown here
Egyik kedvenc írom karakterének dumája módosítva, kihagyogatva:
Nekem nincs mi elől menekülnöm. -mondom és képtelen vagyok elállni attól, hogy a "pult"-hoz rohanjak. Érzem ahogy a gin és a tonic a véremmé vállik. A fokozatosan felszívódó alkohol energiává alakul! Hálásnak kéne lennem ez az én benzinem! A mozgató erőm! Imádom! No és ez a kellemes zaj! Táncparkett akár a végtelen síkság! Ez az én területem. Itt most én vagyok élet és halál ura! A király, a diktátor és a kegyelmes. Ezt szeretem, ezért élek. Ezért vagyok!