Ja mogu bit draga,mila i ljubazna!Naravno, tako dugo dok se drugi prema meni tako ponašaju. Vjerna sam,dok su meni vjerni - i u ljubavi i prijateljstvu! Mogu biti i đubre.. ako primijetim da me netko prevario. Mogu biti jaakoo,jako neugodna
kad me se laže! Ja sam uvijek za sve tu,za one koji su mi važni u životu- bez obzira gdje sam!! Volim život, iako je ponekad težak! Ja ću uvijek ustati,bez obzira koliko me puta i koliko jako me netko srušio.Nemoj te me krivo procijenit. Ljudi koji su padali i još jači se dizali - opasni su!!Oni znaju kako treba preživjet!!