ce sa iti mai zik despre mne :)) Imi Place sa fiu ,Iubit si Alintat.. Rasfatat:)))

Ma iubesti?Ai ce;)
~Ma respectti?Si eu;)
~Ma invidiezi?Ai de ce;)
~Ma barfesti ? N'ai decat ;)
~Regreti k m'ai cunoscut ? M'i se rupe inima;)
~Indrasnet? ;)
~Incapatanat ? Pana peste masura ;)
~Nemultumit ? Intotdeauna ;)
~Te`am insultat? Foarte bine , meritai ;)
~Ai zis ce`ai vrut? .. O sa ascultzi si ce nu vrei ;)
~Ca sa te multzumesc ? N`o sa ma schimb ;)
~Tzi`am mai zis k te iubesc? .. Am fost sincer ;)
~Reu? .. Cu cine merita ;)
~Sincer? Da , oricat de dur ar fi adevarul ;)
~Bunul meu simtz? .. Depinde de al tau ~Frumoas?Da k sa aveti voi de ce muri;)
~Geloas? Da , chiar dak nu'mi dai motive ;)
~Indragostit ? In fiecare zi ;)
~Copilaros? .. Da , pt k asa vreau ;)
~Impunator? Pt k stiu ce vreau ;)
~Original? Mereu ;)
~Devotat? Pt k stiu sa'mi mentin prietenii ;)
~Copiat? De fiecare data ;)
~Tupeist ? Pt k tre sa fiu mereu peste tine ;)
~Vrei sa`mi devii prieten? ..Demonstreaza`mi k meritzi ;)
~Indif