Nőkkel&Lányokkal ismerkednék. Jelöljetek bátran. :)

NEM LEVELEZŐ&BESZÉLGETŐ BARÁTI TÁRSAT KERESEK...!!!!! KÖSZÖNÖM.... VANNAK ISMERŐSEIM, BARÁTAIM AKIKKEL EZEK HIÁNYÁT PÓTOLHATOM...:)

Rosszul viselem egzisztencialista sznob és a prűd, egoista, hiú, tekintélyelvű , önző személyek társaságát...

,, KONZERVATIV ÉRZELMI IQ-ju EGYÉNISÉGEK KIMÉLJENEK''

Tisztelem azt aki liberális van benne tolerancia/empátia érzelmi IQ-ja magas ugy gondolkodik és aszerint is él ahogy u. s. a-ban mondják
"minden ember annyit ér amennyit tudni akar,,

Listening History

There is no more content to load