Dávid Bencze's profile picture

Dávid Bencze

Néha bunkó vagyok? Meglehet. De inkább legyek egy őszinte bunkó, mint egy kedves álszent!!!!! Inkább legyen durva és sértő amit mondok, mint behízelgő hazugság!!!!! És legyen kevés, de IGAZ BARÁT mellettem, mintsem sok birka mögöttem.

Dávid Bencze's profile picture

Listening History

There is no more content to load