Jestm spokojny, flegmatyczny i nigdy się nie denerwuje. Nie znosi pośpiechu, nigdy nie traci zimnej krwi. Nawet gdy przeżywa wewnętrzny dramat, potrafi zachować uśmiech. Jest osobą zaradną i odpowiedzialną. Świetnie sprawdza się jako inicjator wszelkich spotkań towarzyskich. Wtedy pokazuje jak dobrym jest gospodarzem. Nie lubi słomianego zapału i braku konsekwencji. Jest szlachetny i słowny. Zdarza się jednak, że inni są mu przeciwni. Dzieje się tak dlatego, iż za bardzo myśli o sobie, zapominając o innych.