Szólj hozzá...
Lehetőségek
Sallai Anikó Szebeni Róbert
Ez minden kedves barátomnak és ismerősömnek szól, akiket barátaimnak mondhatok a facebook-on, és azon kívül. Szeretem olvasgatni rólatok az újdonságokat , fotóitokat nézegetni, ezt-azt olvasni rólatok és a családotokról. Vicceket és híreket olvasni, megosztani, támogatást kapni és adni, ha valakinek szüksége van rá. Nem csak annak örülök, hogy barátaimnak nevezhetlek titeket, hanem egy kicsit családtagoknak is. Kíváncsi vagyok, ezekben a napokban, mikor mindenki olyan elfoglalt, vajon hányan fogják ezt végigolvasni. Ha ti is szeretitek a családotokat és olyan sokra tartjátok barátaitokat világszerte mint én, mutassátok meg nekik azzal, hogy bemásoljátok ezt a kis szöveget, a facebook adatlapotokra, még ha csak egy rövid időre is.
Kívánok mindenkinek Kellemes Karácsonyt és Nagyon Boldog Új Èvet!
Lehet tovább küldeni bemásolni és nem megosztani !