Tudok szeretni, és ha valakit szeretek, azt örökké szeretem. Csak van,akinek nem elég, ami én vagyok.. de ez van, magamnál nem tudok, és nem is akarok se több, se kevesebb lenni. Én így gondolom, innentől rád van bízva, hogy megéri-e! .. - Bonyolult? megfejtelek. Problémás? megoldjuk majd együtt. Hisztis? felvidítalak! Féltékeny? rám nem kell.. Lökött? sose árt. Tudsz szeretni? legjobb. És sokáig? akkor még jobb! Nem vagy elég? nekem totálisan elég vagy és nem kell több mert te megadsz mindent! Rám van bízva? akkor összejövünk előbb utóbb... megteszi ez egy válasznak? :)♥
Bonyolult ember vagyok egy bonyolult élettel. Van,hogy hisztis és makacs. Van,hogy úgy bántok meg embereket, hogy észre sem veszem és van, hogy elég egy szó, hogy könnyet csalj a szemembe. Nem szeretem, ha hülyének néznek, hátba döfnek és játszanak velem. Nehezen tudok megbízni bárkiben is, és nehéz a szívembe fogadni az embereket, de ha valakinek sikerül, iszonyatosan tudom szeretni, és számíthat rám egy életen át.