`Neatza` mea e `seara` ta, iar seara mea e rasaritul in balcon, cu o cola intr-o mana si o tigara in cealalta ;))
cristian kruger
liberty parade
liberty parade 2013
radio 21
lp13
56
Share
Add To
3,943
54:55