Az vagyok,aki szint visz az eletedbe,es nehezen felejtheto emlekkeket orzol majd utanam..Az vagyok,akire nem tudsz haragudni,mert egy moosollyal leveszlek a labadrol..Az vagyok,aki szenvedellyel eg,aki langra lobbant..Az vagyok,aki mindig figyel Rad,akivel barmit megoszthatsz,es aki addig nem nyugszik,mig nem segit Rajtad,es mosolyogni nem lat..Az vagyok,aki ha kudarcot vall,semmivel nem tudod felviditani,es inkabb felidegesited,ha megprobalod..Az vagyok,aki onzetlenul onmagadert fog szeretni..Az vagyok,akit soha nem fogsz megerteni igazan,de akit pont emiatt fogsz szeretni..