" Kétféle vélemény van: az enyém és amit leszarok :) "
"Lehet, hogy nem vagyok vékony, de a magam módján csinos.
Lehet, hogy nincs derékig érő hajam, mégis egészséges és szeretem.
Lehet, hogy nem vagyok szép, de valakinek igen.
Lehet, hogy nem vagyok mindig kedves, de ki az?
PANASZKODNI A GYÁRTÓKNÁL!" :)
"Aminek meg kell történnie, az megtörténik. Akivel találkoznod kell, azzal találkozol. Akinek észre kell vennie, az észrevesz. Ilyenkor mondhat bárki bármit, Te úgyis érzed. Nem lehet tudni, mi lesz belőle: egy éjszaka szép emléke, évek, vagy egy élet. Ott van és Te tudod, hogy közötök van egymáshoz. Tehetsz bármit: valahol, egy láthatatlan dimenzióban már össze vagytok finom kis szálakkal kötözve. Ne aggódj, ha most nem vesz észre, majd újra látod. A legfontosabb, hogy nyitott legyél. Nem lehet rosszkor rossz helyen lenni. Mindig ott vagy, ahol dolgod van és mindig azokkal, akikkel dolgod van. Lehet, hogy gyönyörű lesz, lehet, hogy fájni fog, de ez az életed és ennél se