Moim miastem rodzinnym jest Zgorzelec,obecnie mieszkam w Rzeszowie.Moim hobby jest modelarstwo szkutnicze,teraz się nim gruntowniej zajmę bowiem jestem już na emeryturze i mam bardzo dużo czasu.Myślę też odwiedzić moje miasto rodzinne.
Jestem na emeryturze,udzielam się rodzinie a w wolnych chwilach majsterkuje i modeluje.