"Mielőtt elítélsz,vedd fel a cipőmet és járd végig az utamat.Járd végig a múltamat, érezd a könnyeimet, éld át a fájdalmaimat, az örömömet.Tedd meg a lépéseket,amelyeket én megtettem és botladozz meg minden kövön, amelyen én megbotlottam..S mindegyik botlás után állj fel és menj tovább, úgy ahogy én tettem.
Csakis ezután ítélkezhetsz rólam,felettem,és alkothatsz véleményt,hogy mit miért és hogyan tettem!!"