Favorites
Content is loading...

....utalom ezt a hulye felfele zuhanast..blabla..de,szeretem a kavet,a mezet,a zenet,a duborgest,rajzolni,a kutyamat Tomy Lee Jackson-t,a salaimat,jonathan davis hangjat,ossze vissza irni,torok orszagot,fotozni,ray ban wayfarer-t,hogolyozni,a hajamat,az embereket,a jo konyveket,az egoista pasikat,a spontaneitast.szeretek kiabalni s aludni:D alergias vagyok a bunko emberre,utalom a photoshop-ot,utalok fazni,semmit csinalni..ki nem alhatom ha valamit elrontok,utalok veletlenul meg utni valakit.felek a szineszektol, a bohocoktol es az egyedullettol..nem szeretem a hip hop ot.nem szretem a mazsolat s a ketszinuseget..ritkan vagyok merges de az sem veszelyes:P..es szeretek szalni az osszevissza eletem tokeletesen bonyorult szalain..;))
