Sokat tanultam a szüleimtől,hiszek abban hogy jó az amit csinálok.Értéket teremtek otthon és a munkám kapcsán is.Erős céljaim vannak.Mindent megteszek hogy a gyermekeimnek,unokáimnak jobb életük legyen.