"Ha madár lennék, a leghosszabb tollamat tépném ki, majd azt égbe mártva, kék betűkkel írnám le, mily jó repülni..." G.K.
...na szóval szeretlek én Élet, mert te olyan jó vagy hozzám, ha néha el is vettél, később mindent bepótoltál...
Úgy akarom, ahogy lesz!