Andrea Zagyva's profile picture

Andrea Zagyva

Ha elesek: felpattanok
Ha pofon vágnak: visszaadom
Ha utálnak: leszarom
Ha szeretnek: viszonzom
Ha kételkednek: bebizonyítom
Ha újat látok: nyitott vagyok
Ha átvernek: megfizetnek
Ha bajban vagytok: hívjatok!!!

Utálom a sunyi, hazug embereket!!!

Inkább vagyok egyéniség egyedül, mint olyan, aki mindenkinek nyal, hogy valaki lehessen!

"Soha ne foglalkozz azzal, hogy más, hogy néz rád, és mit gondol rólad... Baja csak annak lehet veled, aki magával sincs teljesen megelégedve."

"Nem kell engem se szeretni , se sajnálni , csak megismerni , aztán elfogadni , ha pedig nem tetszik , akkor simán békén hagyni!!!":D

"A nevemet tudhatod, de az életemet nem ismerheted! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, hogy vajon abból mennyi igaz, és mennyi hamis! Arról meg főleg fogalmad sem lehet, hogy az igazak közül mit, miért csináltam! A múlton rágódni nem fogok! Változtatni nem tudok! Tettem, amit tettem, nem bánom! Voltak, vannak, és lesznek hibáim, melyekbő

Andrea Zagyva's profile picture

Listening History

There is no more content to load