Általában mindig vidám vagyok és igyexem mindenkinek ezt átadni. kissé őrült vagyok.nem is jó egyhanguan élni.az unalmas szeretem a kihívásokat,amiben van értelme küzdeni....:)))))))))))))))
Csak annyi hogy Kicsit őrült,mindig vigyori emberke vagyok...hehehe:-)))
Nem várhatod el az élettől hogy az tartson életben és nem te magad. ha nem sikerül elsőre fuss neki mégegyszer. Minden perc óra fontos ebben a mocskos világban. Semmit nem kell elszalasztani mert utánna meg bánhatod ha elment pillanat.