Általában mindig vidám vagyok és igyexem mindenkinek ezt átadni. kissé őrült vagyok.nem is jó egyhanguan élni.az unalmas szeretem a kihívásokat,amiben van értelme küzdeni....:)))))))))))))))

Csak annyi hogy Kicsit őrült,mindig vigyori emberke vagyok...hehehe:-)))

Nem várhatod el az élettől hogy az tartson életben és nem te magad. ha nem sikerül elsőre fuss neki mégegyszer. Minden perc óra fontos ebben a mocskos világban. Semmit nem kell elszalasztani mert utánna meg bánhatod ha elment pillanat.

Alfoldi Erik's profile picture

No favorites to display

When Alfoldi Erik adds favorites they will be shown here