Alex Nothingmore's profile picture

Alex Nothingmore

CAM CUM VAD EU VIATA.....POTI FI DEACORD CU MINE SAU MA POTI CONTRAZICE
Ne naştem singuri, murim singuri. Aparent trăim împreună…...Viaţa va găsi mereu un mod original de a te surprinde. De multe ori va fi şi neplăcut......Oamenii sunt oameni şi nimic mai mult......Orice decizie vei lua, va fi una greşită,doar din teama de a nu greşi......Nu există pedepse, ci doar consecinţe......Prietenii sunt călători fără bilet în trenul vieţii, doar tu mergi până la capăt…....Atunci când îţi merge bine, pregăteşte-te pentru ce-i mai rău......Sunt ceea ce gândesc atunci când nu-mi controlez gândurile.....Visul e singurul din care pot să mă trezesc speriat, zicând a fost doar un vis…...Dezamăgirea vine din partea celor dragi, dar mai ales din partea ta. Iubirea la fel.......Încrederea e un lucru periculos, deoarece deschide inimi prea fragile.......Odată rupte, minţile nu mai pot fi cusute

Alex Nothingmore's profile picture

No history to display

When Alex Nothingmore listens to shows or tracks they will be shown here