CAM CUM VAD EU VIATA.....POTI FI DEACORD CU MINE SAU MA POTI CONTRAZICE
Ne naştem singuri, murim singuri. Aparent trăim împreună…...Viaţa va găsi mereu un mod original de a te surprinde. De multe ori va fi şi neplăcut......Oamenii sunt oameni şi nimic mai mult......Orice decizie vei lua, va fi una greşită,doar din teama de a nu greşi......Nu există pedepse, ci doar consecinţe......Prietenii sunt călători fără bilet în trenul vieţii, doar tu mergi până la capăt…....Atunci când îţi merge bine, pregăteşte-te pentru ce-i mai rău......Sunt ceea ce gândesc atunci când nu-mi controlez gândurile.....Visul e singurul din care pot să mă trezesc speriat, zicând a fost doar un vis…...Dezamăgirea vine din partea celor dragi, dar mai ales din partea ta. Iubirea la fel.......Încrederea e un lucru periculos, deoarece deschide inimi prea fragile.......Odată rupte, minţile nu mai pot fi cusute