Programozó vagyok, illetve művész. Szerintem a szoftverfejlesztés művészet, hiszen a jó fejlesztő szépet, értékeset és maradandót alkot, illetve nem pénzért, hanem azért dolgozik, mert hisz benne, hogy a programozás is egy mód, hogy a világot jobbá és boldogabbá tegyük.