American Samoa

Lubie cisze,ale wciaz jej malo.Kocham slonce lecz czesto odchodzi.Podziwiam ludzi i uwazam,ze to nie jest dziwne.Czesto mysle dlaczego przyjazn jest tak krotka,przeciez to sa najprzyjemniejsze chwile w zyciu.Dlaczego taka jestem?Moze dlatego,ze malo osob spotykam podobnych do siebie.