Mane supa daugybė pažįstamų, tačiau nesistengiu visiems patikti. Sugebu būti nedraugiška arba net atgrasi, todėl toli gražu ne visi man jaučia simpatiją. Vieni mano, jog esu miela ir geranoriška, kiti yra įsitikinę, kad esu šiurkštus žmogus. Tačiau aš nekreipiu dėmesio į aplinkinių nuomonę, kadangi ir taip turiu daugybę savų problemų.
Be saulės-ne vasara,be meilės ne gyvenimas!
Sunkiausia gyvenime yra nuspręsti, kuriuos tiltus pereiti, o kuriuos sudeginti!
pasprukau nuo to ,ko nekenčiau , bet nesuvokiau,ką mylėjau,todėl apsimečiau,kad nėra ką mylėti.