Hát...:) minden reggel úgy ébredj fel, hogy vannak akik szeretnek téged..:)..Azoknak az embereknek viszonoznod kell ezt a szeretetet!Néha kell az, hogy másokhoz alkalmazkodj , és örömet okozz nekik, mert te is leszel olyan helyzetben amikor szükséged lesz a SZERETETre!Minden embernek szüksége van szeretetre, és joga van a boldogsághoz, amit senki nem foszthat meg tőle!Ne foszd meg magadat ettől a két dologtól, mert bármi is történik az élet megy tovább, a problémák előbb utóbb megoldódnak, és tovább kell lépni mert minden nap jön egy új reggel, egy új remény.:)...Ha van családod és vannak barátaid , LÉGY NAGYON BOLDOG♥:), és tedd őket boldoggá, mert sok ember nem élhet ezzel az örömmel..:(Mindig arra gondolj, ami boldogsággal tölt el, és olyankor felejtsd el a rossz dolgokat..:D..Becsüld meg nagyon azokat, akik igazán szeretnek, és NE VESZÍTSD EL ŐKET, hiszen a legnagyobb boldogság az, ha tudod és érzed hogy ღSZERETNEK TÉGEDღ!Használd ki azt az időt amikor boldog lehetsz, mert kerülhet