Ma consider un baiat fara figuri, norocos, sociabil, tolerant, frumos, desteapt,realist, rafinat,educat cu mult bun simt.Caut intotdeauna calitatile, nu defectele, unei femei,caut esenta omului si nu invelisul exterior.Imi plac: calatoriile, muzica,sportul,cartile,filmele,PETRECERILE,NOPTILE,etc.CALITATI: diplomatia,optmismul,vointa,abiliatatea de a manipula ,capacitate de adaptare in orice situatie,in orice tip de colectiv,intuitie buna,randament maxim in conditii de stres la efort fizic si psihic,independenta in gandire si actiune,ignor rautatile gratuite. DEFECTE:sunt omul extremelor-ori foarte bine,ori nimic.ma culc foarte tarziu;nu accept in jurul meu oameni neglijenti cu tinuta si igiena personala;solutionez majoritatea problemelor pe ultima suta de metri;ar mai fi... Ador primavara,distractia,umorul,ironia si autoironia,tinutele elegante si cele sport persoanele pozitive... Urasc:prostia orgoliul nefondat ingamfarea, gelozia si minciuna.Mai are cineva ceva de comentat?a...ador b