jestem dla siebie,taki zwyczajny z dusza i odrobina wyjatkowosi.zmierzam tam gdzie inni nawetnie snili walcze z demonami i innymi nadzwyczajnymi istotami,jestem jakis inny???nie,to raczej wy jestescie tacy sami.taki skromny rycerz boga ktory dusze w głebi chowa.twierdzisz ze znasz mnie oj raczej nie boja sam co nowy dzien poznaje siebie,jestes podobny szacunek dla ciebie i wszystko co najlepsze!!!!!!