All shows
Sort by
There is no more content to load

Beled, Hungary
Úgy gondolom, hogy az emberek akkor is mindent megtesznek a szórakozásért, ha éppen "válság", illetve kilátástalanság van. Mintha szórakozni azért járnánk, hogy megszüntessük a külvilágot, és jól érezzük magunkat, elfeledjük a napi gondokat… és ez így van nagyon jól... Viszont amit nem értek, hogy miért csak a "médiaszar" kell? Miért nem nyitottak sokan a jóra, és miaf@szért kell a mulatós báli zenéket kérni (és ami vérlázító, hogy sok úgynevezett dj. le is játssza) egy éjszakai szórakozóhelyen? Sajnálatos hogy egyre több a zeneileg igénytelen ember... Ettől függetlenül a zene a lelke mindennek! A zene mozgat mindent! :)