Szollinger Ádám's profile picture

Szollinger Ádám

Nincsen GTI-m. Nem vagyok versenyző és nem hordok overált. A világ egyik
legszebb és legjobb autóját vezetem, és rajtam kívül még több ezer
autótulaj tudja, mire gondolok, ha azt mondom Scirocco. A fordulatszám
mutató simán elhagyja az 7000-et, és nem örülök, ha az emberek
összekeverik a phaetont, a passattal.

Büszkén gondolok a népautóra, az év autója győzelemre, és a számos
verseny sikerre. Szeretem az ABT tuningot , a Torsen difit, a DSG-váltót
és a TSI-t. Itt élek Európa szívében. Gyorsulásban mi vagyunk a
császárok, és igenis a VW a legjobb utcai autó!

Volkswagen én így szeretlek. <3 :)

Szollinger Ádám's profile picture

Listening History

Lush full of moist

161

1:01:50

Content is loading...loading logo