Keep up to date with every new upload!

Join free & follow Leftion Peristeri
  • 16
  • 7 years ago
41:55
Share
Mina Recital

Mina Recital

Playing tracks by

Recial.

Emisioni biografi "Recital". Transmetuar çdo të enjte në Radio Korça. Me vonë titulli ndryshoi dhe u bë "Muzika Autor", kësaj here në Radio Ora News.

Comments