NGCord cover image

Székefehérvár

Sziasztok!!!Nagy Gábor vagyok (NG-Cord)
1994.09.14-én születtem Székesfehérváron.már gyerekkorom óta nagyon érdekel a zene,körülbelül 8 éve kezdtem el mixeket csinálni..először csak más dj-ket néztem és próbáltam minél több mindent el lesni még úgy éreztem hogy magamtól is megtudom csinálni..ezen az oldalon mindent megtaláltok.remélem tetszeni fognak a mixek,remixek,mashup-ok és lassan a saját zenék is :) ha már az oldalon jártok nyomjatok egy tetsziket is Köszönöm :) jó szórakozást az oldalon!!! https://www.facebook.com NCordHungary/?ref=bookmarks

Hello !!! I am Gábor Nagy (NG-Cord)
14/09/1994 I was born Székesfehérváron.már since my childhood very interested in music, I started about eight years ago mixes do it the first time I looked, the more I tried everything and still just another peek DJs I felt that I find myself also csinálni..ezen page megtaláltok.remélem everything will be like the mixes, remixes, mash-up, and slowly cause your music is already on the site :) if you