Białystok, Poland
Cześć jestem Magda, mieszkam w Białymstoku i tu też studiuję prawo. W przyszłości planuję otworzyć własną kancelarię prawną. Moją specjalnością będzie prawo spadkowe, coś jak tutaj http://ciulkin-sarnocinska.pl/kancelaria-adwokacka/prawo-spadkowe.html. Po za tym interesuję się sportem, lubię gotować, kocham muzykę. Towarzyszy mi ona cały czas jak to tylko możliwe.