♥Szeretek élni,kihasználni az élet minden egyes másodpercét:) Boldog vagyok mert van egy gyönyörű szép kislányom akit IMÁDOK, ö az életem értelme:D♥♥♥
"Minden ami jó az életbe:az vagy TILOS,vagy HÍZLAL,vagy ERKÖLCSTELEN!
"Aki elveszíti az egyéniségét,az mindent elveszít!!"