Майже підбиваючи підсумки першого місяця довгоочікуваної весни, хочеться вірити, що незабаром ми будемо вже грітись в променях весняного сонця...А поки цього нема, функцію обігрівача перейме на себе наступна частина підкасту...#Enjoy
Top position held by this upload
Comments