"Je to spíš průřez drum’n’bassem, co hraju. Nechtěl jsem to poslat do jednoho žánru, je tam deep, liquid i nějaký experimentálnější tracky a jsou tam nový i starý, osvědčený věci. Aby měl člověk představu, co všechno můžu zahrát, když si mě pozve někam na akci. Co třeba hraju snad v každym setu je True Romance od dBridge."
Více tady >> http://shadowbox.cz/press/10627-stuart-novym-clenem-shadowboxu-ctete-rozhovor-a-poslechnete-set
Comments