Z nudów kilka dni temu nagrałem taki sobie o secik, kilka razy przesłuchiwałem go w domu i w aucie, wydawał się "ok" technicznie i muzycznie więc zapraszam do odsłuchu... W secie chyba jest wszystko, od staroci po nowości i do najspokojniejszych nie należy, śmiało mogę powiedzieć że ja bym się dobrze wybawił przy tym zestawieniu! Powiedzmy, że w klubie trzeba by jeszcze szybciej!
Miłego!
Comments